Фотоконкурс

Фотоконкурс серед ІТ-фахівців – приєднуйтесь до fotobit-2017!

fotobit-2017 – фотоконкурс для ІТ-спільноти!

Ви – CIO, технічний директор, ІТ-фахівець, ІТ-архітектор, сисадмін? Коротше, якщо Ви професійно пов'язані з ІТ, тоді Ви не можете заперечувати, що Ви в першу чергу – творча людина! А творчій людині завжди є, що показати :)


Саме тому саме для Вас ми влаштували fotobit-2017! Ми впевнені, що у Вас знайдеться хоча б одна, а то і кілька світлин, гідних публікації у книзі найкращих знімків, зроблених людьми, що працюють у сфері високих технологій!


Тематика конкурсу


«Україна в об'єктиві ІТ-фахівця» – таким має бути основний лейтмотив Ваших світлин. Покажіть, якою красивою, цікавою, самобутньою та прогресивною є наша країна – її природа, її люди, її дух, її технології! О, такого у Ваших фотосховищах має бути достатньо, ми впевнені :) Але для fotobit-2017 оберіть лише найкраще!

Роботи учасників конкурсу fotobit-2017 (20 останніх)


Подивитись усі роботи можна на Instagram-сторінці конкурсу

Ваші кроки


Зареєструйтесь на Міжнародний Форум BIT-2017 (якщо Вас тут ще немає), адже саме на цьому ІТ-заході в Києві відбудеться нагородження переможців!


Оберіть згідно з умовами конкурсу (див. нижче) гідні фотографії Вашого авторства та надішліть нам посилання на завантаження на адресу info@ciseventsgroup.com з темою «fotobit-2017». В тілі листа також вкажіть Ваші: ПІБ, контактні дані та – бажано! – креативну назву кожного знімку. Якщо потрібно, додайте опис. Проявіть свою творчість! Ви ж ІТ-фахівець! :)


Голосуйте самі та залучайте Ваших друзів та колег до голосування за найкращі світлини конкурсу в Instagram з хештегом #fotobit17ua.


Станьте одним з тих щасливців, чиї роботи увійдуть до книги найкращих світлин fotobit-2017, та отримайте Ваш власний примірник фотокниги від Konica Minolta, спонсора цьогорічного конкурсу!


Етапи конкурсу


  • 7-14 лютого (включно) – збір фотографій та народне голосування за претендентів у Instagram.

  • 22 лютого – оголошення та нагородження переможців!


Умови конкурсу

А. Фото мають бути авторські! Так, ми не зможемо довести Вашого авторства, але дуже сподіваємось на Вашу сумлінність та чесність.


Б. Технічні вимоги до знімків: формат файлу – JPG (максимальна якість), кольорова модель – RGB, роздільна здатність – 300 dpi (пікселів на дюйм).


В. До участі в конкурсі Ви можете запропонувати до 3 світлин. Якщо ж їх буде більше, то ми розглянемо лише перші три – сподіваємось на розуміння!


Г. Фотографії мають відповідати тематиці конкурсу (див. вище). Гарні світлини на іншу тематику, на жаль, розглядатися не будуть.


Ґ. З 22 фотографій, що увійдуть до фотокниги, 11 буде обрано народним голосуванням, а ще 11 – редакцією конкурсу.


Д. До участі в конкурсу запрошуються лише ІТ-фахівці з України.


Е. Назва та опис фотографій приймаються лише українською мовою. Іншомовні назви будуть мінятись на варіант «Без назви». Дякуємо за розуміння!


Є. Перед публікацією всі фотографії мають пройти редакційний відбір.


Нагородження та призи


Нагородження переможців fotobit-2017 відбудеться 22 лютого на Міжнародному Форумі BIT-2017 у Києві. Усі переможці отримають фотокнигу з найкращими фотографіями ІТ-фахівців. А автор найпопулярнішої фотографії отримає ще й суперприз – можливість безплатно надрукувати фотокнигу з власними світлинами на якісному обладнанні Konica Minolta!


Спонсор фотоконкурсу


Спонсор фотоконкурсу – Konica Minolta! :) Дякуємо нашому спонсору!


Високі технології – це високе мистецтво! Приєднуйтесь до fotobit-2017! :)

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Attention! Please fill in all fields of the form marked with an asterisk (*).