Партнери

Інформація про партнерів та їх статус на заході

Генеральний партнер

DEAC (Латвія) - Європейський оператор дата-центрів, один з найбільших в Північній Європі незалежних операторів дата-центрів. Надає безпечні послуги дата-центрів більше ніж 2500 клієнтам з усього світу. З 1999 року бізнес DEAC орієнтований на надання повного спектру послуг дата-центрів, починаючи від запитів клієнтів і закінчуючи спеціально розробленими ІТ-рішеннями. Підприємство управляє фізичними дата-центрами в Ризі з 630 стійками серверів і ще 400 на наступному етапі, а також має точки присутності (POP) у Лондоні, Франкфурті, Амстердамі, Москві та Києві.

 

DEAC пропонує широкий спектр ІТ-рішень, що дозволяє клієнтам захищати свій бізнес і досягати оптимального скорочення витрат, аналізуючи потреби бізнесу відповідно до стратегії підприємства і його довгострокових бізнес-цілей.

Спікери DEAC:
Агріс Івбуліс
Райвіс Ґієлс

Ефективне управління даними в агробізнесі


Цінності сучасного бізнесу


Райвіс Ґієлс
керівник з партнерського продажу
DEAC

Тематичний партнер

VoIPTime - інноваційний розробник програмних рішень для контакт-центрів. Основний продукт - рішення VoIPTime Contact Center, що враховує останні тенденції на ринку і гнучко адаптується під Ваші потреби. Рішення призначене для побудови контакт-центрів будь-якої величини для будь-якої сфери бізнесу.

Партнер Форуму

WD (США) - компанія вже довгий час відома як лідер інновацій в галузі виробництва систем зберігання даних. Задаючи тон у розвитку технологій в цій галузі, вона випускає надійні і високопродуктивні жорсткі диски і твердотільні накопичувачі. Ці пристрої знаходять застосування в настільних і портативних комп'ютерах, промислових і вбудованих обчислювальних системах та споживчій електроніці, а також у власних корпоративних ІТ-інфраструктурних рішеннях компанії.

Спікери WD:
Ірина Темченко

Рішення для безпечного зберігання даних підприємств від WD


Ірина Темченко
регіональний представник в Україні
WD

Партнер Форуму

Unify - одна з провідних світових компаній в області комунікаційних рішень. Лінійка продуктів Unify OpenScape пропонує голосовий зв'язок і уніфіковані комунікації з набором функцій для підприємств будь-якого розміру, забезпечує високий рівень надійності, масштабованості і безпеки.

Партнер Форуму

ESET (Словаччина) – лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх та корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв. Висока здатність виявлення загроз та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва в більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

Спікери ESET:
Олександр Іллюша

Результати аналізу нещодавніх атак і рекомендації спеціалістів ESET для поліпшення захисту


Олександр Іллюша
керівник служби технічної підтримки в Україні
ESET в Україні

Партнер Форуму

Kingston Technology - найбільший в світі незалежний виробник модулів пам'яті, флеш-і твердотільних накопичувачів (SSD), що був заснований в 1987 році. Головний офіс компанії знаходиться в місті Фаунтен Веллей, штат Каліфорнія, США. Виробничі потужності компанії розташовані в США, Китаї та Тайвані.

На сьогоднішній день Kingston випускає більше 2000 найменувань продукції, що зустрічається в всіх пристроях, які використовують пам'ять - від комп'ютерів, серверів і принтерів до стільникових телефонів і цифрових камер.

Кількість працівників Kingston по всьому світу складає більше чотирьох тисяч чоловік. На початок 2010 року оборот Kingston за рік склав $ 4.1 млрд. Компанія була визнана журналом Fortune одним з «Кращих роботодавців в Америці».

Спікери Kingston Technology:
Віктор Самойлов

Продукти та технології, що підвищують надійність зберігання і швидкість обробки даних


Віктор Самойлов
менеджер з розвитку бізнесу оперативної пам'яті в Україні і Молдові
Kingston

Партнер Форуму

Synology - поставляє NAS-сервери, системи IP-відеоспостереження і мережеві пристрої, які змінюють спосіб роботи користувачів з інформацією і відеоспостереженням, а також з управлінням мережами в еру хмарних технологій.

Спікери Synology:
Олександр Бабаков

Крокуй в майбутнє разом з Synology!


Олександр Бабаков
Technical Support Engineer
Synology

Партнер Форуму

Seagate - світовий лідер в області розробки і виробництва накопичувачів для корпоративних обчислювальних систем, персональних комп'ютерів, ноутбуків, побутової електроніки і пристроїв відеоспостереження.

Спікери Seagate:
Анна Рижкова

Вартові даних від Seagate


Анна Рижкова
старший регіональний представник в країнах СНД і Балтії
Seagate

Партнер Форуму

De Novo - компанія спеціалізується на наданні професійних ІТ-послуг, хмарних сервісів і послуг комерційного ЦОД лідерам динамічних сегментів українського ринку. Експерти De Novo володіють колосальним досвідом реалізації проектів з впровадження та супроводу ІТ-комплексів корпоративного рівня.

SuperNovo – захищений, надійний і технологічний ресурс для побудови хмарної ІТ-інфраструктури широкого кола українських підприємців. Відмітною перевагою SuperNovo є портал самообслуговування, за допомогою якого можна повністю і самостійно конфігурувати віртуальні ресурси, створити їх та замовити послугу, не контактуючи з представниками провайдера. Архітектура та сервіси SuperNovo розроблені компанією De Novo, лідируючим оператором хмарних сервісів в Україні.

Спікери De Novo:
Дмитро Бахмацький

Партнер Форуму

SoftiCo - це компанія з багаторічним успішним досвідом дистрибуції ПЗ і цифрових послуг на ринку України. Рішення для безпечної роботи і захисту інформації. Тільки якісні продукти і професійні консультації.

Спікери SoftiCo:
Сергій Архіпов
Олексій Духно

Acronis. Традиційний бекап та інновації


Олексій Духно
бренд менеджер
Softico

Партнер Форуму

Hostico - проект SoftiCo, надає послуги з надання віддалених потужностей: серверів, віртуальних машин, робочих місць. Спільно з титульним партнером, голландським датацентром Novoserve, Hostico аналізує потреби кожного замовника і надзвичайно гнучко підходить до питання підбору інфраструктури.

Партнер Форуму

Hideez Technology - розробник пристроїв класу wearable security. Перші продукти - брелок Hideez Key і браслет Hideez Band. Компанія заснована в 2015 році, і орієнтована на глобальний ринок. Офіс розробників знаходиться в Києві.

Спікери Hideez Technology:
Олег Давидов

Партнер виставки

INFOTEL GROUP - багатопрофільна інжинірингова компанія, що надає повний спектр послуг по впровадженню сучасних рішень в області інформаційних технологій. Компанія є офіційним партнером Unify на території України з продажу і сервісу комунікаційного обладнання, а також з навчання фахівців у сертифікованому навчальному центрі.

Партнер виставки

Воля - компанія є провідним українським телекомунікаційним Провайдером, що надає мультисервісну послугу, яка включає доступ до телепрограм в цифровій якості, високошвидкісний доступ до мережі Інтернет, а також послуги Дата-Центру.

Партнер конференції

GigaCloud – хмарний оператор, який входить до групи компаній GigaGroup (GigaTrans, GigaCenter, GigaCloud), що працює на ринку України з 2006 року.

GigaCloud надає сервіс високого рівня у всіх сегментах ринку B2B незалежно від розмірів компаній-замовників та обсягу їх інфраструктури. «Хмари для всіх!» – девіз нашої компанії. А технологічна і сервісна підтримка на всіх етапах – головне правило роботи з кожним клієнтом.

Спікери GigaCloud:
Артем Коханевич

Партнер конференції

Partizan Technology - розробляє, виробляє і продає системи відеоспостереження. Передовим рішенням компанії є хмарна система відеоспостереження PartizanCloud.

Спікери Partizan Technology:
Андрій Русан

Партнер конференції

Navis Systems - розробник naviWFM - рішення по автоматизації створення розкладів і управління трудовими ресурсами контактного центру. Надання послуг з інтеграції платформ контактних центрів з системами третіх виробників.

Спікери Navis Systems:
Юрій Каменев

Партнер конференції

Представництво компанії A + S Consult GmbH Forschung und Entwicklung в Україні - з 2005 року займається впровадженням сучасних німецьких технологій транспортного планування та моделювання, як на мікро- і макро-, так і на національному рівні.

Спікери A + S Consult GmbH Forschung und Entwicklung:
Дмитро Беспалов

Чи може IT підвищити якість транспорту в Україні?


Дмитро Беспалов
фахівець з транспортного планування та моделювання, представник німецької компанії A + S Consult GmbH Forschung und Entwicklung в Україні, генеральний директор "А + С Україна"
A + S Consult GmbH Forschung und Entwicklung

Партнер конференції

РЕГІОНАЛЬНА ГАЗОВА КОМПАНІЯ - об'єднала під своїм брендом 20 українських газорозподільних компаній з метою модернізації газових мереж, впровадження передових технологій і підвищення якості послуг. Наші підприємства забезпечують газом сотні тисяч підприємств, шкіл, лікарень. Щодня ми обслуговуємо понад 250 000 кілометрів газорозподільних мереж, від злагодженої роботи яких залежить комфорт, благополуччя і безпека 8 млн. українських сімей.

Спікери РЕГІОНАЛЬНА ГАЗОВА КОМПАНІЯ:
Дмитро Скобяк

Інформаційні технології на службі клієнтського сервісу. Наш шлях


Дмитро Скобяк
директор Департаменту Інформаційних Технологій
РГК

Партнер конференції

IT-Enterprise - провідний український розробник систем управління підприємством. IT-Enterprise допомагає компаніям побудувати ефективну систему управління в усіх напрямках їх роботи: виробництво, продаж, закупівлі, фінанси, бухгалтерський облік, персонал і т. п.

Спікери IT-Enterprise:
Роман Яворський
Антон Припиченко

Як електронні закупівлі збільшують прибуток компанії


Антон Припиченко
керівник електронного торговельного майданчика SmartTender.biz
IT-Enterprise

Олександра Грищук

Партнер конференції

Rational Logistics - компанія пропонує одне з кращих рішень на ринку TMS (Transport Managemant System).

Наше рішення краще, як по економії логістичних витрат (від 15 до 60%), так і за рівнем сервісу, який забезпечується за допомогою системи (до 98%).

Це - хмарний сервіс для створення оптимальних маршрутів доставки.

Спікери Rational Logistics:
Олександр Кшіванський

Логістика майбутнього - Finternet (Fullfilment-internet)


Олександр Кшіванський
співвласник компанії
Rational Logistics

Партнер конференції

AXON Partners - це юридична компанія, що сповідує просту філософію: творчість – основа інновацій. Сфера компетенції - на мeжі технологій та творчості. Компанія консультує у сфері хай-тек, інтелектуальної власності, венчурного інвестування, електронних та крипто валют, електронної комерції та медіа-права.

Спікери AXON Partners:
Денис Береговий

"Дитячі хвороби" IoT (очима юриста)


Денис Береговий
партнер та співзасновник
Axon Partners

Партнер конференції

Сінгуляріка - компанія розробляє рішення в області технологій штучного інтелекту, машинного навчання, обробки даних, когнітивних комп'ютерних систем ". В даний час основний фокус на створення інтелектуальних систем текстового і голосового взаємодії, автоматичних операторів, впровадження методик машинного навчання і обробки природної мови в роботу call-центрів і служб технічної підтримки ". Крім розробки, компанія проводить навчальні заходи, консалтинг.

Спікери Сінгуляріка:
Володимир Коваль

Чат-боти для бізнесу. Користь для IT-Департаменту


Володимир Коваль
керівник компанії
Сінгуляріка

Партнер конференції

УЦПНА/UNAOC - консорціум створений в 2007 році. Мета - розробка і впровадження систем адміністрування центральних баз даних для задач електронних комунікацій та Інтернет - переносимості абонентських номерів, електронних міток, ccTLD / gTLD, безпеки, захисту інтелектуальної власності в Інтернет і т.д.

Спікери УЦПНА/UNAOC:
Юрій Каргаполов

Партнер конференції

4SMART Business Academy - це освітній проект, який спрямований на розвиток власників бізнесу і навчання особистих помічників. Головна мета - звільнити час власників для більш важливих справ, ніж невпинний контроль за роботою своєї компанії.

Спікери 4SMART Business Academy:
Оксана Арбузова

Як побудувати системний КЦ: ТОР - 10 помилок і як їх уникнути


Оксана Арбузова
комерційний директор
4SMART Business Academy

Партнер конференції

McCall - компанія з 2015 року на ринку аутсорсингових Контактних Центрів, спеціалізується на обслуговуванні клієнтів і телефонних продажах, пропонує високотехнологічні ІТ рішення, аудит і побудова системи звітності в галузі КЦ, розміщена на двох майданчиках.

Спікери McCall:
Тетяна Васильчук

Партнер конференції

UniSender - найбільший в СНД сервіс масових розсилок з безкоштовною технічною підтримкою і широкою мережею консультантів. Є готові інтеграції з CRM, CMS та іншими системами. Легко створюйте адаптивні листи в блоковому редакторі. Сегментує клієнтів, відправляйте розсилки і відстежуйте поведінки клієнтів по 36 параметрам статистики. Для транзакційних листів працює додатковий сервіс UniOne.

Партнер конференції

Торговий дім "Соєвий вік" - реалізація насіння не ГМО сої української селекції “Соєвий вік”, насіння гібридів кукурудзи Woodstock® угорської селекції, насіння пшениці Probstdorfer Saatzucht® австрійської селекції та біопрепаратів. Консультації аграріїв з питань вирощування, проведення навчальних заходів та організація агроподій.

Спікери Торговий дім "Соєвий вік":
Павло Горбачов

Інтернет - маркетинг на практиці. Досвід компанії "Торговий дім "Соєвий вік".


Павло Горбачов
начальник відділу маркетингу
Торговий дім "Соєвий вік"

Партнер конференції

SHALB - компанія, що спеціалізується на підтримці та безпеці високонавантажених інтернет-проектів. Наші клієнти - SaaS-провайдери, ресурси-агрегатори, інтернет-магазини та новинні портали, яким ми забезпечуємо бесперервну роботу серверів і DevOps супроводження.

Спікери SHALB:
Володимир Цап

Immutable Infrastructure in real life


Володимир Цап
CTO
SHALB

Партнер Бізнес-Клубу

DIT Systems - компанія спеціалізується на інвестиціях і розробці унікальних, технологічних проектів у сфері телекомунікацій, ІТ та програмного забезпечення. Ми впроваджуємо телекомунікаційні рішення і додаткові послуги, які успішно функціонують у провідних світових операторів мобільного зв'язку.

Партнер Бізнес-Клубу

Royal® Advertising - незалежне агентство, експерт у створенні та стратегічному управлінні брендами.

Основою нашого бізнесу є власна методологія розробки і просування брендів. Багаторічний досвід створення торгових марок «з нуля» дозволив отримати модель, орієнтовану на максимальну ефективність бізнесу наших клієнтів.

Спікери Royal® Advertising:
Євген Миронюк

Бренд IV техустрою. Як управляти [мета]продуктом


Євген Миронюк
керуючий Партнер незалежного агентства, методолог, бренд-розробник
Royal ® Advertising

Партнер круглого столу

YouСontrol - аналітична платформа, яка надає користувачам повне і актуальний досьє кожної компанії або фізичної особи-підприємця України в режимі онлайн, а також дозволяє автоматично відстежувати зміни в цих компаніях. Інформація, зібрана з більш ніж тридцяти офіційних джерел, подається користувачам в зручній формі і дає можливість провести глибоку і миттєву перевірку будь-якого підприємства України.

Спікери YouСontrol:
Денис Переселкін

Аналіз ризиків при перевірці контрагента


Денис Переселкін
керівник департаменту розвитку
YouControl

Ігор Курочка

Компанії-шахраї в аграрному секторі. Як уникнути співпраці з ними


Ігор Курочка
експерт з питань економічної безпеки
YOUCONTROL

Партнер круглого столу

Даталаб Технології - компанія є розробником професійних ERP cистем (планування та управління ресурсами підприємства) для бізнесу з 1997 року та має понад 48 000 користувачів у Європі. П’ять років тому компанія почала рухатися у напрямок агро та зайнялася розробкою спеціалізованого програмного продукту PANTHEON Farming для управляння агро підприємством. Таким чином був створений підрозділ Даталаб Агро.

Спікери Даталаб Технології:
Христина Кузнецова

Як IT-рішення змінюють агробізнес


Христина Кузнецова
керівник компанії
Даталаб Агро Україна

Партнер круглого столу

SmartFarming - успішна українська консалтингова компанія. Основними напрямками діяльності є: впровадження інновацій в сільському господарстві «під ключ»: точне землеробство, моніторинг стану посівів, управління земельним банком і технікою.

AgTech Ukraine - об'єднання компаній, що працюють в IT секторі та направлені на впровадження новітніх підходів та технологій в аграрний сектор України, а також аграрні компанії, що прагнуть швидкого розвитку за рахунок новітніх відчизняних рішень.

Спікери SmartFarming:
Назар Малиняк

Агробізнес та інновації – як домогтися синергії


Назар Малиняк
виконавчий директор
SmartFarming

Партнер круглого столу

SkokAgro - системний інтегратор іт-технологій для аграріїв, який має як свої розробки, так і досвід впровадження технологій зарубіжних компаній.

Партнер круглого столу

Датагруп - національний оператор зв'язку на ринку телекомунікаційних послуг, займає лідируючі позиції в сегментах передачі даних, міжнародного транзиту трафіку, супутникового зв'язку. Основним напрямком діяльності є організація каналів передачі даних і підключення до мережі Інтернет, послуги фіксованого та цифрового телефонного зв'язку, розміщення обладнання, радіо і супутникового зв'язку, організація відеоконференцій і відеоспостереження. Компанія створила національну мережу по всій території України з особливою ставкою на регіони і стала одним з лідерів по географії надання послуг зв'язку.

Спікери Датагруп:
Олексій Карпов

Канали зв'язку та відеоаналітіка для агропромислового бізнесу


Олексій Карпов
спеціаліст по продукту
Датагруп

Партнер (заочна участь)

БІТ - компанія пропонує:

 
 • Абонентське обслуговування ПК, серверів, оргтехніки.

 • Супровід бухгалтерських програм (1С, Медок, Ліга, пр.).

 • Прокладка мереж, підтримка роботи WiFi, Інтернет, каналів зв'язку.

 • Зниження витрат на утримання IT-інфраструктури, зв'язок.

 • Установка систем документообігу, електронної пошти.

 • Впровадження систем обліку: 1С, ERP, CRM та ін.

 • Розробка політики інформаційної безпеки.

 • Автоматизація виробництва, складського обліку.

Спонсор гостинності

Форнетті - це якісна ароматна європейська випічка, знайома українцям вже 12 років. Ми є у всіх куточках України. «Форнетті» купують у більш ніж 700 точках продажу - ми завжди поряд у зоні доступності.

Спонсор фотоконкурсу

Коніка Мінолта Україна - є дочірньою компанією та офіційним представництвом Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan.

Konica Minolta Inc. є глобальним лідером з IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на бізнес-консалтингу, впровадженні та управлінні системами документообігу на рівні найвищих світових стандартів. В цьому контексті, концепція Оптимізованих Сервісів Друку, представлена Konica Minolta (Konica Minolta’s Optimized Print Services, OPS) поєднує консалтинг, впровадження апаратних та програмних комплексів з метою оптимізації бізнес-процесів та ефективності. Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення, технологічний лідер Konica Minolta постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти.

Konica Minolta Inc. представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах в Європі, Центральній Азії, на Близькому Сході та Африці. Більш ніж 35 000 співробітників по всьому світу (станом на березень 2016 року). Чистий обсяг продажів бізнес-технологій від Konica Minolta перевищує 6,2 мільярдів євро в 2015/16 фінансовому році.

Генеральний медіа-партнер

Перший діловий - незалежний український телевізійний канал, який спеціалізується на ділових новинах, якісній аналітиці подій, що мають значення для українського і зарубіжного бізнесу. Новини на «Першому діловому» - це тільки перевірена інформація, це оперативність і об'єктивність. Телеканал неодноразово посідав перше місце в номінації «Кращий телеканал ділових новин».

Інформаційний партнер

Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна – це провідний сайт пошуку роботи в Україні та закордоном. На сайті www.hh.ua майже 52 000 компаній українських та міжнародних компаній шукають спеціалістів всіх рівнів, всіх професій, по всій території України.

За допомогою інтернет-порталу hh.ua пошукачі роботи мають можливість вибрати гідні вакансії роботодавців, ознайомитись з інформацією про діяльність компаній та їх потребою в кадрах. Ви можете також підписатися на розсилку для отримання вакансій на електронну пошту і отримати ряд додаткових сервісів з просування резюме на сайті.

Інформаційний партнер

AgTech Ukraine - об'єднання компаній, що працюють в IT секторі та направлені на впровадження новітніх підходів та технологій в аграрний сектор України а також аграрні компанії що прагнуть швидкого розвитку за рахунок новітніх вітчизняних рішень.

Спікери AgTech Ukraine:
Юрій Петрук

Модератор круглого столу


Юрій Петрук
Founder & CEO
AgTech Ukraine

Інформаційний партнер

IT News (Україна) – новини інформаційних технологій: стрічки новин Інтернету, зв'язку, наукомістких технологій, комп'ютерної безпеки та ін. в Україні та в світі, пошук точок Wi-Fi в містах України, аналітика ринку, огляди техніки, фотогалереї. Новини сайту відсортовані по більш ніж 130 розділах та підрозділах, що охоплює весь спектр ІТ, високих технологій, бізнесу в сфері ІТ та телекому, науки та техніки. Сайт входить до трійки найбільш відвідуваних українських ІТ-ресурсів.

IT News

www.itnews.com.ua

Украина, 02002, Киев,
ул. Р. Окипной, 4, оф.78
Тел.: +38 044 569 66 18
Факс: +38 044 493 49 30
info@itnews.com.ua
www.itnews.com.ua

Інформаційний партнер

Асоціація Підприємств Промислової Автоматизації (Україна) – створена в 2011. Асоціація представляє інтереси української спільноти підприємств промислової автоматизації. В основі лежать принципи співробітництва (collaboration) і спільного вирішення спільних проблем, властивих багатьом прогресивним співтовариствам, в тому числі і в Україні. Спільно ми прагнемо:

 • Генерувати та розділяти ідеї щодо розвитку галузі.
   
 • Налагоджувати діалог між різними групами зацікавлених сторін - держ. органами, кінцевими замовниками, постачальниками, системними інтеграторами, провайдерами додаткових послуг.
   
 • Виробляти галузеві інсайти, позначати критичні проблеми розвитку та пропонувати рішення для них.
   
 • Виробляти нові послуги та сервіси для членів Асоціації та наших партнерів.

Інформаційний партнер

IT Expert (Україна) – перше спеціалізоване галузеве агентство, яке працює на ринках IT та телекомунікацій. Щодня, в режимі реального часу, агентство випускає чотири стрічки новин, що інформують читачів про найбільш важливі події галузі в Україні та за кордоном, а також готує аналітичні статті, коментарі та інтерв'ю учасників та експертів ринку.

Інформаційний партнер

HiTech.Expert (Україна) – інтернет-проект, що висвітлює ситуацію на українському та світовому ринку високих технологій. Кожен день – самі оперативні новини та аналітика ринку hi-tech, розсилка свіжих новин по цільовій аудиторії. Також здійснюється інформаційна підтримка нових проектів: підготовка професійних прес-релізів та розсилання передплатникам, а також всеукраїнським та регіональним ЗМІ.

HiTech.Expert

www.expert.com.ua

Украина, 02002, Киев,
ул. Р. Окипной, 4, оф.78
Тел.: +38 044 569 66 18
Факс: +38 044 493 49 30
www.expert.com.ua

Інформаційний партнер

Навчальний центр ITEA (IT Education Academy) – всеукраїнський освітній проект, авторизований партнер Microsoft і Cisco. Авторські курси Oracle, Vmware. Більше 4000 студентів обрали курси від ITEA, довірившись нам, і виправдали свої сподівання. Маємо власну лабораторію Parsons VUE, де можна отримати міжнародний сертифікат з багатьох технологій.

Інформаційний партнер

Сайт міста Києва 44.ua - ексклюзивні новини, актуальний довідник підприємств, повна афіша міста і все це на одному майданчику. Ми знаємо, чим живе місто!

Інформаційний партнер

BrainBasket - фонд є некомерційною, неурядовою організацією, яка займається розвитком освіти в сфері ІТ. BrainBasket прагне зробити IT-галузь рушійною силою економічного зростання України шляхом поліпшення освітньої інфраструктури. Глобальною метою Фонду є сприяння у підготовці 100 000 нових IT-фахівців до 2020 року.

Інформаційний партнер

DOU.ua - найбільше українське співтовариство розробників.

Інформаційний партнер

ІТ-рейтинг України - перший сервіс, спрямований на систематизацію інформації про існуючі в Україні IT компанії різних сфер діяльності, підрахунок і публікацію рейтингів даних компаній. На сервісі представлено понад 300 компаній і 3000 портфоліо, інформація про яких зібрана в зручні каталоги, що істотно полегшує пошук професіоналів, готових взятися за виконання вашого завдання.

Приєднуйтесь до сервісу і візьміть участь у створенні проекту з великими можливостями як для компаній, так і для їх клієнтів!

Інформаційний партнер

DataReview.info - перший в Рунеті інформаційний портал про аналіз даних, орієнтований на широку аудиторію: від бізнесменів до технічних фахівців.

Наші головні цілі:

 • показати, як компанії можуть отримати конкурентні переваги, застосовуючи методи data science і технології big data;

 • інформувати читачів про найпрогресивніші підходи таі інструменти;

 • ділитися практичним досвідом застосування аналітики в різних компаніях.

Інформаційний партнер

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) - була створена в листопаді 2000 року з метою консолідації зусиль усіх зацікавлених сторін у розвитку Інтернету в Україні.

Щоденна діяльність ІнАУ полягає в практичній реалізації проектів, що сприяють розвитку українського сегменту глобальної мережі Інтернет. Особливу увагу ІнАУ приділяє захисту законних інтересів своїх членів, надаючи їм консультаційну та юридичну підтримку і забезпечуючи діалог з державними органами.

Інформаційний партнер

Журнал «Наука і Техніка» - міжнародне науково-популярне видання, в якому можна знайти цікаву інформацію про розвиток авіації, кораблебудування, бронетехніки, засобів зв'язку, космонавтики, точних, природничих та соціальних наук.

Інформаційний партнер

Agrobiz.net - універсальна аграрна інтернет-платформа, на якому в кожного підприємства є мождливості:

 • Створити інтернет-магазин або сайт;

 • Якісно та ефективно представити свої товари та послуги для продажу;

 • Отримувати гуртові та роздрібні замовлення;

 • Розмістити рекламний банер, для підвищення іміджу підприємства;

 • Отримувати тендерні запити по покупці товарів.

Інформаційний партнер

Науково-виробничий журнал «АГРОНОМ» – професійне агрономічне видання присвячене висвітленню передових технологій агрономії, землеробства та механізації рослинництва. На його виданнях ви зможете ознайомитися з роботами широкого кола авторитетних вітчизняних науковців, порадами та рекомендаціями передових спеціалістів аграрного виробництва, актуальними роботами зарубіжних авторів.

Інформаційний партнер

OVITTA Business School - міжнародна освітня платформа, яка проводить бізнес-тренінги для перших осіб компаній і топ-менеджерів, на теми управління, менеджменту, переговорів, і навіть особисте життя. Бізнес-школа заснована ще в 2009 році і зараз активно проводить корпоративне навчання для компаній і їх співробітників, допомагаючи їм посилюватися і розвиватися.

Інформаційний партнер

Luxoft Training - експерт в області розвитку ІТ-персоналу. На ринку більше 10 років: за цей час розроблено понад 200 курсів; навчання проводять професійні тренери - практикуючі IT-фахівці. Навчальні класи знаходяться в Києві, Одесі Дніпропетровську.

Інформаційний партнер

Agrobiznes siogodni - це:

 • Останній аналіз українського ринку сільськогосподарської продукції;

 • Економічний і правовий блок: законодавча база, діяльність податкових і митних органів, діяльність сільськогосподарського обміну і банків товару, статична інформація і коментарі експертів;

 • Фактична рекомендація в прийнятті нестандартних рішень в практиці агробізнесу;

 • Вирощування і захист рослин;

 • Розведення великої рогатої худоби, ветеринарні проблеми;

 • Сільськогосподарське обстеження ринку обладнання;

 • Переробна промисловість, а також прогноз погоди і agrocalendar.

Інформаційний партнер

CyberBionic Systematics - це один із кращих навчальних центрів в Україні. На всеукраїнському конкурсі освітніх ініціатив IT Education Awards, який проходив в рамках IT JAM 2015 року, CyberBionic Systematics був визнаний кращим в номінації Complex IT Education. У навчальному центрі можна пройти навчання за такими спеціальностями: С # /. NET Developer, FrontEnd Developer, ASP.NET MVC Developer, Python Developer, Game Developer (Unity3D), Java Developer і іншим.

Інформаційний партнер

Світ Автоматизації - журнал надає максимально повну і незаангажовану інформацію про існуючі засоби автоматизації, розробки обладнання, побудови систем і готових рішень; їх можливостях, особливостях і характеристиках; досвід розробки та впровадження АСУ ТП, обладнання, готових рішень та проектів.

Інформаційний партнер

Agro-Ukraine.com – дошка агро оголошень України, що була створена для вирішення актуальної проблеми аграріїв - вигідно та в короткі терміни реалізувати свою продукцію.

Переваги та висока ефективність «Agro-Ukraine»:

 • щодня «Agro-Ukraine» відвідує близько 25 000 користувачів, а у високий сезон відвідуваність досягає 35 000;

 • оголошення публікуються безкоштовно і без будь-яких затримок (за 1 хв.);

 • сучасні технології пошуку і зручний рубрикатор допомагають швидко знаходити цікаві/найбільш вигідні оголошення;

 • тільки прямі контакти продавців (фермерів/виробників);

 • можливість укласти вигідні угоди не покидаючи затишний будинок або офіс, не витрачаючи кошти і час на тривалі ділові поїздки;

 • можливість провести моніторинг рівня цін, різноманітності комерційних пропозицій, динаміку ринку сільськогосподарської продукції;

 • багато інших плюсів і можливостей застосування «Agro-Ukraine».

Інформаційний партнер

Експерт Агро - інформаційно-аналітичне агентство в сфері агробізнесу. Діяльність включає в себе інформаційно-аналітичні та консалтингові послуги (моніторинг сільськогосподарських ринків, консалтингові та аналітичні дослідження, комплексний аналіз ринкової ситуації, баланси, прогнозування, періодичні науково-практичні видання) і міжнародні бізнес-заходи (конференції, семінари, виставки).

Інформаційний партнер

APKUA.com - дошка оголошень створена з урахуванням специфіки агропромислового комплексу, максимально оптимізована для фермерів та виробників сільськогосподарської продукції. Всі оголошення публікуються безкоштовно, без обов’язкової реєстрації та без зайвого очікування. Особистий кабінет, пакетне оновлення оголошень, пакетна зміна цін та багато інших сервісів надаються безкоштовно, достатньо лише зареєструватись.

Інформаційний партнер

AGROTORG - торгівельний агро-портал України допомагає продавати/закуповувати будь-яку агропродукцію та агротовари: від зерна та овочів до елеваторів та комбайнів.

Інформаційний партнер

Українська асоціація молодих фермерів - заснована з метою сприяння інтеграції України до світового економічного й освітнього простору, налагодження співробітництва між ЄС та Україною у напрямках аграрної освіти, науки та бізнесу.

Інформаційний партнер

Міжнародна Академія інформатизації (МАІН) - місія: формування інформаційно розвиненого, інтелектуально орієнтованої і соціально відповідального суспільства.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Attention! Please fill in all fields of the form marked with an asterisk (*).