DEAC інвестує 10 мільйонів євро у будівництво нового дата-центру!

Оператор дата-центрів DEAC завершив проектування третього центру обробки даних (ЦОД) в Ризі, запуск якого запланований на початок 2018 року. Після запуску нового майданчика, компанія планує подвоїти потужність наявних дата-центрів, зміцнивши тим самим свої позиції лідера в Балтії і стаючи все більш впливовим міжнародним постачальником послуг підприємствам в країнах СНД, Європи і в США.


"Підвівши електролінії потужністю 4 МВт ми завершили перший етап будівництва об'єкту. Дата-центр спроектований відповідно до стандарту TIER III, який передбачає мінімальний показник доступності - 99,98% ", - заявив СЕО компанії DEAC Андріс Гайлітіс. "У новому дата-центрі буде істотно поліпшена інфраструктурна платформа для телекомунікаційних операторів, радіо і телеканалів, а також онлайн-ТБ. Нові потужності збільшать можливості компанії DEAC в роботі над технічними проектами глобальних корпорацій."


"Завдяки тому, що наша компанія вже більше десяти років працює на зарубіжних ринках, ми досягли того, що DEAC довіряють як надійному та якісному постачальнику послуг регіонального масштабу," - додав A. Гайлітіс. "Існуюча інфраструктура компанії дозволяє вже сьогодні розгортати на своїх потужностях комплексні IТ-проекти високого рівня, a запуск нового дата-центру дозволить і надалі надавати клієнтам необхідні обчислювальні ресурси без обмежень, що є дуже важливим критерієм при виборі постачальника IТ-послуг."


Крім цього, компанія також інвестує в запуск прямого каналу передачі даних Київ-Рига, таким чином клієнтам з України буде забезпечений ще більш зручний і надійний доступ до ресурсів, що зберігаються в дата-центрах DEAC. Подібний проект забезпечить безперебійне високошвидкісне Інтернет-з'єднання в обхід завантажених традиційних вузлів Європи і Росії. Запуск каналу запланований в 2018 році. Рішення дозволить надавати індивідуальне шифрування кожного каналу клієнта. Використовуватимуться найнадійніші і сучасні методи та обладнання шифрування. Клієнт зможе сам контролювати ключі і процеси шифрування.


Нагадаємо, компанія DEAC є одним з лідерів на ринку європейських хмарних технологій. Особливістю хмарних рішень є можливість отримання в оренду необхідних обчислювальних потужностей і плата тільки за використовувані ресурси. Так, одним з клієнтів дата-центру є відома соціальна мережа з аудиторією 280 млн користувачів, що свідчить про потужний обчислювальний потенціал дата-центрів компанії.