Виставка

Розташування стендів та учасники виставки

Схема виставки

Схема виставки


Учасники виставки

Генеральний партнер

DEAC (Латвія) - Європейський оператор дата-центрів, один з найбільших в Північній Європі незалежних операторів дата-центрів. Надає безпечні послуги дата-центрів більше ніж 2500 клієнтам з усього світу. З 1999 року бізнес DEAC орієнтований на надання повного спектру послуг дата-центрів, починаючи від запитів клієнтів і закінчуючи спеціально розробленими ІТ-рішеннями. Підприємство управляє фізичними дата-центрами в Ризі з 630 стійками серверів і ще 400 на наступному етапі, а також має точки присутності (POP) у Лондоні, Франкфурті, Амстердамі, Москві та Києві.

 

DEAC пропонує широкий спектр ІТ-рішень, що дозволяє клієнтам захищати свій бізнес і досягати оптимального скорочення витрат, аналізуючи потреби бізнесу відповідно до стратегії підприємства і його довгострокових бізнес-цілей.

Тематичний партнер

VoIPTime - інноваційний розробник програмних рішень для контакт-центрів. Основний продукт - рішення VoIPTime Contact Center, що враховує останні тенденції на ринку і гнучко адаптується під Ваші потреби. Рішення призначене для побудови контакт-центрів будь-якої величини для будь-якої сфери бізнесу.

Партнер Форуму

WD (США) - компанія вже довгий час відома як лідер інновацій в галузі виробництва систем зберігання даних. Задаючи тон у розвитку технологій в цій галузі, вона випускає надійні і високопродуктивні жорсткі диски і твердотільні накопичувачі. Ці пристрої знаходять застосування в настільних і портативних комп'ютерах, промислових і вбудованих обчислювальних системах та споживчій електроніці, а також у власних корпоративних ІТ-інфраструктурних рішеннях компанії.

Партнер Форуму

Unify - одна з провідних світових компаній в області комунікаційних рішень. Лінійка продуктів Unify OpenScape пропонує голосовий зв'язок і уніфіковані комунікації з набором функцій для підприємств будь-якого розміру, забезпечує високий рівень надійності, масштабованості і безпеки.

Партнер Форуму

ESET (Словаччина) – лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх та корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв. Висока здатність виявлення загроз та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва в більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

Партнер Форуму

Kingston Technology - найбільший в світі незалежний виробник модулів пам'яті, флеш-і твердотільних накопичувачів (SSD), що був заснований в 1987 році. Головний офіс компанії знаходиться в місті Фаунтен Веллей, штат Каліфорнія, США. Виробничі потужності компанії розташовані в США, Китаї та Тайвані.

На сьогоднішній день Kingston випускає більше 2000 найменувань продукції, що зустрічається в всіх пристроях, які використовують пам'ять - від комп'ютерів, серверів і принтерів до стільникових телефонів і цифрових камер.

Кількість працівників Kingston по всьому світу складає більше чотирьох тисяч чоловік. На початок 2010 року оборот Kingston за рік склав $ 4.1 млрд. Компанія була визнана журналом Fortune одним з «Кращих роботодавців в Америці».

Партнер Форуму

Synology - поставляє NAS-сервери, системи IP-відеоспостереження і мережеві пристрої, які змінюють спосіб роботи користувачів з інформацією і відеоспостереженням, а також з управлінням мережами в еру хмарних технологій.

Партнер Форуму

Seagate - світовий лідер в області розробки і виробництва накопичувачів для корпоративних обчислювальних систем, персональних комп'ютерів, ноутбуків, побутової електроніки і пристроїв відеоспостереження.

Партнер Форуму

SoftiCo - це компанія з багаторічним успішним досвідом дистрибуції ПЗ і цифрових послуг на ринку України. Рішення для безпечної роботи і захисту інформації. Тільки якісні продукти і професійні консультації.

Партнер Форуму

Hostico - проект SoftiCo, надає послуги з надання віддалених потужностей: серверів, віртуальних машин, робочих місць. Спільно з титульним партнером, голландським датацентром Novoserve, Hostico аналізує потреби кожного замовника і надзвичайно гнучко підходить до питання підбору інфраструктури.

Партнер Форуму

Hideez Technology - розробник пристроїв класу wearable security. Перші продукти - брелок Hideez Key і браслет Hideez Band. Компанія заснована в 2015 році, і орієнтована на глобальний ринок. Офіс розробників знаходиться в Києві.

Партнер виставки

INFOTEL GROUP - багатопрофільна інжинірингова компанія, що надає повний спектр послуг по впровадженню сучасних рішень в області інформаційних технологій. Компанія є офіційним партнером Unify на території України з продажу і сервісу комунікаційного обладнання, а також з навчання фахівців у сертифікованому навчальному центрі.

Партнер виставки

Воля - компанія є провідним українським телекомунікаційним Провайдером, що надає мультисервісну послугу, яка включає доступ до телепрограм в цифровій якості, високошвидкісний доступ до мережі Інтернет, а також послуги Дата-Центру.

Візьміть участь у виставці – покажіть себе у найкращому вигляді!

Хочете безпосередньо познайомити сотні відвідувачів зі своїми розробками і пропозиціями Тоді зарезервуйте місце для Вашого стенду у виставковій зоні нашого заходу!


Пасивне споглядання - звична картина вмираючих івентів. На противагу їм наша виставка - живий діалог між експонентами і сотнями потенційних покупців. Учасники спілкуються, задають питання, обмінюються контактами і укладають взаємовигідні угоди.


Нехай Ваш стенд займе гідне місце серед експонентів зі світовим ім'ям!


Залиште Ваш запит на участь у виставці тут - і наші менеджери зв'яжуться з Вами. Дякуємо за вибір!
Увага! Поля із зірочками (*) є обов'язковими для заповнення.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Attention! Please fill in all fields of the form marked with an asterisk (*).